Sukces kolegów z Grupy MTM,  został opisany w branżowej prasie Aluminium Praxis!

Dzięki nowemu opatentowanemu systemowi typu RoboFlex firma MTM GmbH z Marienheide rozszerza swoją ofertę o POWŁOKI TYTANOWE!
Już w tym roku będzie działać sześć tego typu instalacji, m. in. u znanych dostawców motoryzacyjnych, które będą oczyszczać części konstrukcyjne i zasobniki akumulatorów oraz pokrywać ich powierzchnie tytanem. MTM GmbH oferuje swoim klientom tę mokro-chemiczną obróbkę powierzchni również na zlecenie w sektorze usług we współpracy z MTO GmbH z siedzibą w Gummersbach koło Kolonii.
Aluminium jako materiał przyczynia się do redukcji masy w konstrukcji pojazdów, ale oczywiście znajduje zastosowanie również poza przemysłem motoryzacyjnym.
Niezależnie od tego, czy chodzi o części karoserii, obudowy napędów elektrycznych czy zasobniki akumulatorów, przy montażu części aluminiowych problematyczna jest naturalna, niejednorodna warstwa tlenków, która wielokrotnie występuje na powierzchniach i ma negatywny wpływ na kolejne procesy, takie jak spawanie, klejenie czy lakierowanie.
Dzięki zastosowaniu warstwy konwersyjnej z tytanu, problem z niejednorodną warstwą tlenków zostaje usunięty i zastąpiony trwałą, cienką warstwą tytanu. Poprawia się ochrona antykorozyjna, a powierzchnia jest optymalnie przygotowana do nakładania farb i lakierów.
www.mtm-gmbh.com

Zapytanie

Kontakt

Wybierając nasze usługi masz pewność, że oddajesz swoje produkty w ręce specjalistów. Profesjonalny zespół zapewni odpowiednią czystość Twoich produktów. Możesz nam zaufać, że wykonamy świetną robotę za każdym razem. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach już dziś!