O nas

Jesteśmy częścią niemieckiej grupy MTM, wiodącego producenta maszyn myjących i gratujących na świecie. Firma MTM - Meissner Technik Mullenbach została założona w 1988 w Marienheide. Swoje ponad 30-letnie doświadczenie wykorzystuje w branży motoryzacyjnej, lotniczej i przemysłowej - projektując urządzenia w celu spełniania ciągle rosnących wymagań czystości technicznej. MTM wyszedł na przeciw potrzebom rynku ze świadczeniem usług mycia i odtłuszczania dla klientów, którzy rozważają outsourcing procesów związanych z czystością komponentów w swojej produkcji. 

Zrównoważony rozwój

MTM Mycie Przemysłowe ma siedzibę w wiejskiej miejscowości Wola k. Pszczyny, gdzie każdego dnia w MTM cieszymy się luksusem wspaniałego wypoczynku na świeżym powietrzu, dlatego traktujemy zrównoważony rozwój jako coś oczywistego, a nie trend.


 

Jest dla nas jasne, że oprócz rozwoju nowych technologii umieściliśmy ekologię i staranne wykorzystanie zasobów w centrum naszego zorientowanego na przyszłość programu.

Dzięki systemowi MTM-Öko-Pack nasza technologia czyszczenia oferuje przyjazne dla środowiska urządzenie oszczędzające wodę. Obejmuje to również opcjonalną pracę z połączonym zespołem ciepła i energii, co jest unikalne w połączeniu z przemysłowymi systemami czyszczenia. Nasze koncepcje systemowe zostały zoptymalizowane, aby zapewnić optymalne wykorzystanie dużych odbiorców energii lub innych odbiorców mediów w czasie cyklu.

Za opracowanie rozwiązań przyjaznych środowisku MTM zostało nagrodzone między innymi Szwedzką Nagrodą Ochrony Środowiska Linné i Nagrodą Innowacyjności Berlin / Brandenburgia w dziedzinie „Technologii ochrony środowiska”.

Dynamiczna historia firmy obejmuje także Nagrodę Regionalną Eta dla środkowych Niemiec oraz szereg patentów, w tym międzynarodowych. MTM oznacza innowacyjną i zrównoważoną technologię roślinną i w pełni spełnia zarówno wymagania klientów dotyczące ekonomicznych systemów czyszczenia, jak i wymagania ekologiczne.GRUPA MTM 

MTM Gmbh

MOB GmbH

M+P S.A.

MTM Mycie Przemysłowe

MTO - Oberflächenbehandlungs GmbH

Zapytanie

Kontakt

Wybierając nasze usługi masz pewność, że oddajesz swoje produkty w ręce specjalistów. Profesjonalny zespół zapewni odpowiednią czystość Twoich produktów. Możesz nam zaufać, że wykonamy świetną robotę za każdym razem. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach już dziś!