Operator urządzeń myjących

Miejsce pracy: Wola k. Pszczyny, śląskie

OBOWIĄZKI:

Praca na produkcji
Pakowanie detali
Raportowanie
Sprzątanie

WYMAGANIA:

Umiejętność organizacji pracy,

Odpowiedzialność, samodzielność, elastyczność,

Atutem będą uprawnienia do obsługi wózka widłowego.

Umowa o pracę na cały etat lub praca dorywcza

Więcej informacji o MTM Mycie Przemysłowe Sp. z o. o. na stronie https://mycieprzemyslowe.net.pl/.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w na adres: k.hulboj@mtm-gmbh.com

W przypadku zainteresowania uczestniczeniem w obecnej rekrutacji prosimy o umieszczenie w CV niniejszej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Technik Serwisu

M+P Przemysłowe Urządzenia Myjące S.A. w Tczewie jako część niemieckiej grupy MTM jest producentem urządzeń myjących dla przemysłu (m.in. branża automotive). W związku z rozwojem działalności firmy poszukujemy osoby na stanowisko Technika Serwisu do nowego oddziału na południu Polski.

Obowiązki:

  • diagnozowanie i usuwanie awarii u klientów na południu Polski  i za granicą (Europa Środkowa i Wschodnia)
  • rozwiązywanie problemów technicznych
  • wykonywanie przeglądów okresowych, modernizacji, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych
  • udział w uruchamianiu nowych instalacji
  • sporządzanie raportów z przeglądów i wizyt serwisowych
  • promowanie usług serwisowych  u klientów
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • współpraca z klientami

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • bardzo dobra znajomość mechaniki i elektryki poparta doświadczeniem
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP Gr1: E do 1 kV
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, hydraulicznych, pneumatycznych
  • prawo jazdy kat. B, mobilność
  • znajomość obsługi komputera
  • sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy i zaangażowanie
  • samodzielność w działaniu
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do częstych podróży służbowych na terenie Polski i Europy
  • wysoka orientacja na klienta
  • dbałość o wizerunek pracodawcy

Oferujemy:

  • umowę o pracę na cały etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • samochód służbowy, telefon, laptop
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • staranne wdrożenie nowego pracownika w jego obowiązki (szkolenie w zakładzie produkcyjnym M+P w Tczewie)
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • pracę w miłej atmosferze, w zespole ludzi z pasją

k.hulboj@mtm-gmbh.com

Skontaktuj się z nami!

Adres:

MTM Mycie Przemysłowe Sp. z o.o.

Ul. Międzyrzecka 10A

Śląskie, Wola

43-225

Poland

Telephone

Zapytanie

Krystian Rumiński - V-ce Prezes Zarządu
k.ruminski@mtm-gmbh.com

Księgowość

Katarzyna Hulbój - Specjalista ds. Finansów
tel: 577 120 043

Faktury

e-faktury@mtm-gmbh.com

Zapytanie

Kontakt

Wybierając nasze usługi masz pewność, że oddajesz swoje produkty w ręce specjalistów. Profesjonalny zespół zapewni odpowiednią czystość Twoich produktów. Możesz nam zaufać, że wykonamy świetną robotę za każdym razem. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach już dziś!