Sprawdź czystość swoich detali w MTM

Oferujemy wykonywanie badań czystości w bardzo krótkim czasie.  Raport dostosowany do Twoich potrzeb. Możliwość przekształcenia raportu wg. innych wymagań.
 Wsparcie w zrozumieniu raportu.
Realizacja usługi badania czystości do 48h.

Laboratorium Badań Czystości- MTM

Laboratorium MTM wyposażone jest w najwyższej klasy sprzęt do analizy czystości technicznej zgodny z ISO 16232 oraz VDA 19.  Możliwość identyfikacji cząstek od wielkości 1μm. Oprogramowanie umożliwia klasyfikowanie cząstek według ich rozmiaru oraz rodzaju zgodnie z  najbardziej popularnymi normami czystości w przemyśle, lotnictwie i motoryzacji , a także konfigurowanie według specyficznych potrzeb klienta. Wybierając nasze usługi masz pewność, że raport będzie dostosowany pod kątem Twoich wymagań czystości. 

Nasz personel posiada wieloletnie doświadczenie w walidacji specyfikacji czystości, analizie i ocenie czystości technicznej.  


Zespół MTM jest zawsze gotowy, aby zapewnić dokładne, powtarzalne, wymierne wyniki testów czystości.  

Zapytanie

Kontakt

Wybierając nasze usługi masz pewność, że oddajesz swoje produkty w ręce specjalistów. Profesjonalny zespół zapewni odpowiednią czystość Twoich produktów. Możesz nam zaufać, że wykonamy świetną robotę za każdym razem. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach już dziś!