Maszyny Komorowe

Urządzenia tego typu charakteryzują się prostą i nieskomplikowaną budową, ułatwiającą sprawną obsługę wszystkich zespołów funkcjonalnych. Maszyna jest zaprojektowana do wielostopniowego mycia natryskowego i
zanurzeniowego oraz suszenia. Dodatkowe wyposażenie maszyny w ultradźwięki poradzi sobie zarówno z odtłuszczeniem jak i spełnieniem podstawowych wymagań mycia przemysłowego na klasę czystości.  

Maszyny Przelotowe

Dla zapewnienia wysokiej wydajności przy procesach odtłuszczania, stosowane są urządzenia przelotowe/taśmowe w których proces mycia, płukania, suszenia zachodzi w stałym cyklu. Uniwersalny rozmiar pozwoli dostosować maszynę do detali o różnym kształcie i wymiarach.  

Maszyny Taktujące po okręgu

Maszyny do zadań specjalnych. Wysoka wydajność wraz z najwyższą jakością. Urządzenie wyposażone w komory mycia, płukania, suszenia gorącym powietrzem, suszenia próżniowego. Procesy w maszynie zachodzą równocześnie. Załadunek/rozładunek w tym samym miejscu umożliwia prostą integrację z systemem transportowym. 

Maszyny Niestandardowe

Żadne z powyższych nie spełnia Twoich oczekiwań? Bez obaw, skontaktuj się z nami! Zespół specjalistów opracuje rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb.

Zapytanie

Kontakt

Wybierając nasze usługi masz pewność, że oddajesz swoje produkty w ręce specjalistów. Profesjonalny zespół zapewni odpowiednią czystość Twoich produktów. Możesz nam zaufać, że wykonamy świetną robotę za każdym razem. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach już dziś!